Regulamin Świetlicy

Zasady, które Wspierają Zabawę i Naukę

W naszej świetlicy szkolnej stawiamy na bezpieczne i przyjazne środowisko dla każdego ucznia. Regulamin świetlicy został opracowany, by zapewnić, że czas spędzony tutaj będzie zarówno produktywny, jak i pełen zabawy. Zasady dotyczą m.in. szacunku do innych, dbałości o środowisko i wspólne materiały, a także odpowiedzialności za własne zachowanie.

Kluczowe punkty regulaminu obejmują również kwestie bezpieczeństwa, takie jak przestrzeganie zasad korzystania z różnych przestrzeni świetlicowych. Te zasady pomagają utrzymać porządek i harmonię, co jest istotne dla efektywnej i przyjemnej nauki oraz zabawy. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie SP6 Kutno.

Pełen Regulamin
Aktywności w Świetlicy

Nauka Poprzez Zabawę

Świetlica szkolna to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania poprzez różnorodne aktywności. W naszej ofercie znajdują się zajęcia kreatywne, takie jak warsztaty artystyczne, projekty rękodzielnicze oraz gry edukacyjne, które stymulują wyobraźnię i kreatywność. Oprócz tego, organizujemy różne gry zespołowe i aktywności ruchowe, które promują zdrowy styl życia i współpracę.

W świetlicy szczególny nacisk kładziemy na tworzenie przyjaznej atmosfery, gdzie każdy uczeń może się czuć swobodnie i bezpiecznie. Aktywności są dostosowane do wieku dzieci i mają na celu rozwijanie zarówno umiejętności społecznych, jak i intelektualnych.

Warsztaty Artystyczne

Gry Edukacyjne

Projekty Rękodzielnicze

Gry Zespołowe

Aktywności Ruchowe

Zdrowe Odżywianie w Szkole

Nasza stołówka szkolna to miejsce, gdzie zdrowe odżywianie jest na pierwszym planie. Starannie dobieramy produkty, by zapewnić zbilansowane posiłki, które wspierają rozwój i koncentrację uczniów. Oferujemy różnorodne opcje żywieniowe, w tym dania wegetariańskie, aby każdy uczeń znalazł coś dla siebie.

Działanie stołówki opiera się na promowaniu zdrowych nawyków żywieniowych. Edukujemy uczniów o znaczeniu właściwego odżywiania, wprowadzając jednocześnie elementy zabawy i nauki poprzez tematyczne dni żywieniowe i warsztaty kulinarno-dietetyczne.